שרקרק, תוכנת מוקד רואה + שו"ב

מערכת שליטה ובקרה בלחצני מצוקה, אזעקות ומצלמות אבטחה

תוכנת מוקד האזעקות/מצוקה, בקרה מרחוק על לחצני מצוקה וחיישנים אחרים, מיועדת לארגונים, רשויות מקומיות, חברות פרטיות וחברות אבטחה.

מערכות אלו מופעלות באמצעות תוכנה המסופקת על ידי ספק יחידות הקצה ומותאמת באופן ייחודי לציוד הקצה. המשמעות ? תלות מוחלטת בספק יחידות הקצה. אין אפשרות לשלב בין יחידות קצה של יצרנים שונים.

תוכנה ייחודית של חברת קומפיוצ'ר מחשבים בע"מ הקולטת את קריאות יחידות הקצה למחשב במוקד העירוני, או בכל מרכז שליטה או כוננות שיתבקש.

המערכת מותאמת לכל סוגי החיישנים הקיימים והמותקנים בישראל. המערכת פועלת גם במתקן המכיל סוגים שונים של חיישנים מיצרנים שונים. מספר יחידות הקצה שהמערכת מסוגלת לקלוט אינו מוגבל. קומות או מגדל משולב עסקים, מגורים, משרדים – כל מתקן / מבנה מוגן כיום במערכות אזעקה ו / או מצוקה.

מתקנים בעלי רגישות מוגברת לאבטחה, כגון בתי ספר, גני ילדים, מפעלים מסוימים ? מערכות אלו נותנות התראה גם על פעילויות סדירות יומיומיות כגון פתיחה/סגירה של דלתות/חלונות.

בקריאה המתקבלת במוקד מתקבל גם מיקומו המדויק של החיישן שהפעיל את האזעקה – החדר / המתקן / המבנה, לצד מידע רלוונטי נוסף החל מיעוד המקום, 'האם בשעה זו אמורים להיות אנשים במקום', טלפונים, אנשי מפתח וכיו"ב.

למערכת "שרקרק" תאימות ויכולת תקשורת עם מערכות ניהול ושליטה הפועלות בקשר ישיר או עקיף עם המקום בו מותקנת האזעקה.

התוכנה מתאימה לשילוב מידע טקסטואלי וחזותי מגן ילדים, בית ספר, מבנה עירוני, ציבורי או פרטי, חדר בודד או מערכת חדרים, מספר